کرونا ویروس

پس از اعلام شیوع بیماری کرونا و انتشار آن در کشورهای جهان، کار تحقیقاتی را در رابطه با اثرات اقتصادی و مالی آن شروع کردیم.
در این راستا به علت عدم وجود هماهنگی و یکپارچگی در دیتابیس های به اشتراک گذاشته شده در اینترنت و وجود خطای سیستماتیک اندازه گیری، تصمیم برآن شد که توسط تکنیک های متن کاوی و بررسی مستقیم گزارش‌ها، دیتابیسی گردآوری شود که دقت لازم را داشته باشد.

مجموعه داده ای دقیق ازمقایسه و اصلاح خطاهای اندازه گیری، داده های پرت، مقادیر خارج از دامنه منطقی و جایگزینی مقادیر گم شده با مطالعه گزارش های مجاری رسمی و بین المللی مانند سازمان بهداشت جهانی (WHO)، مرکز پیشگیری و کنترل بیماری های چین (CCDC )، مرکز پیشگیری و کنترل بیماری های اروپا(ECDC) و مجموعه داده های آنلاین مانند دانشگاه جانز هاپکینز گردآوری شد که به صورت دوره ای به روزرسانی می شود. این اطلاعات مبنای تهیه داشبوردی به زبان فارسی در رابطه با کرونا ویروس شد.

اگر تمایل دارید که از نتایج این تحقیق مطلع شوید به ادرس زیر مراجعه فرمایید.

داشبورد فعلی در سه صفحه تنظیم شده می توانید بین صفحات جابه جا شود و از هر سه صفحه استفاده بفرمایید.

داشبورد هوش تجاری کرونا ویروس

لازم به ذکر است برای لود شدن داشبورد کمی شکیبا باشد .

یک دیدگاه دربارهٔ «کرونا ویروس»

  1. با عرض سلام در رابطه با بیماری کرونا تجربه شخصی خودم به اطلاعتون میرسونم با توجه به مبتلا شدن اطرافیان و خودم و بهبودی که به مرور زمان حاصل شد به این نتیجه رسیدم افرادی که سیستم دفاعی بدن بهتری دارن یا قبل از این بیماری از قرص ویتامین d به طور مستمر مصرف میکردن خوشبختانه بیماری اثر خواستی روشون نذاشته در اصطلاح بدنشون سریعا انتی بادی این ویروس رو تولید کرده و مشکل خواستی نداشتن با توجه به نبود داروی این ویروس واثر منفی که روی گلو وریه میذاره استفاده از دم کرده گیاهی پنیرک تخم بارهنگ و پونه و اویشن بسیار در تسکین و درمان تاثیرگذار بوده است امیدوارم تجربه شخصی بنده بتواند راهگشای هر چه زودتر از بین رفتن و کنترل این ویروس باشد با تشکر مصطفی عظیمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *